Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Ula wraca do pracy [29.10]

28.10.2020 11:47
"BrzydUla 2", odcinek 19 - STRESZCZENIE
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Streszczenie 19. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Czy Marek zgodzi się na warunki Violetty? Przeczytajcie streszczenie 19. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 19 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 19. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 19 - streszczenie

Streszczenie 19. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek, nie mając innego wyjścia, przyjmuje warunki Violetty w kwestii współpracy. Zakłada to, że Ula musi szybko wrócić do pracy. Dobrzański wysyła Adama na urlop, jednak najpierw ma przygotować umowę z Hu Corporation. W F&D zjawia się Paulina. Turek zauważa, że ludzie dziwnie się w stosunku do niego zachowują i postanawia dowiedzieć się dlaczego. Ula stara się przygotować dzieci na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości. Problem stanowi zwłaszcza mały Antoś, którym zaopiekować ma się Ala. Kuba zadurzył się w Nadii i wypytuje o nią ojca. Ich rozmowę podsłuchuje Ula.

BrzydUla 2, odcinek 19 - gdzie i kiedy oglądać?

19. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w czwartek 29 października 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także