Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Ula spędza czas z Nadią [23.11]

20.11.2020 10:28
BrzydUla 2, odcinek 36 - streszczenie
fot. Jan BIELECKI/East News

Streszczenie 36. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 36. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 36. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 36 - streszczenie

Streszczenie 36. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula nie ufa już mężowi i nie wierzy w jego wymówki. Tymczasem dzieciaki są zachwycone niespodzianką od ojca. Relacja między Maćkiem i Anią wciąż jest napięta, mężczyzna się jednak nie poddaje i walczy o zgodę. Tymczasem Bożenka i Adam planują utrzymać swoją relację w tajemnicy. To jednak nie będzie proste, zwłaszcza, że Marek i Sebastian szybko zauważają zmianę w zachowaniu Adama. Otrzymawszy długo wyczekiwane wieści, Marek kontaktuje się z Aleksem, żeby porozmawiać w kwestii przejęcia domu mody F&D. Ula i Nadia szykują z tej okazji imprezę. Spędzając ze sobą trochę czasu kobiety mają okazję bliżej się poznać.

BrzydUla 2, odcinek 36 - gdzie i kiedy oglądać?

36. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 23 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także