Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Wojna z panem Hu [30.11]

27.11.2020 11:07
BrzydUla 2, odcinek 41 - streszczenie
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Streszczenie 41. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 41. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 41. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 41 - streszczenie

Streszczenie 41. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Obawy Adama okazały się uzasadnione. Marek postanawia osobiście rozmówić się z panem Hu i wytłumaczyć mu, że w jego opinii Violetta miała prawo podpisać umowę w imieniu firmy, z uwagi na fakt, iż jest prezeską Hu Corporation na Europę. Zmartwiona Beatka rozmawia z Ulą. Gdy Dobrzańska wyznaje jej, czego dowiedziała się o mężu, ta radzi jej jak najszybciej rozmówić się z Markiem. W tym czasie Paulina i Aleks domyślają się, że Marek coś ukrywa. Chcąc się zabezpieczyć, wymuszają na nim dodatkowy zapis w umowie. Ania chce uniknąć pracy zasłaniając się chorobą. W domu Szymczyków zjawia się jednak Kacper. Gdy Marek, Violetta, Nadia, Sebastian i Adam przygotowują się do do starcia z Hu Yanem Wu, ich obrady przerywa Ula. Żąda natychmiastowej rozmowy z Markiem.

BrzydUla 2, odcinek 41 - gdzie i kiedy oglądać?

41. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 30 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także