Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Marek wyznaje Uli prawdę? [01.12]

30.11.2020 10:38
BrzydUla 2, odcinek 42 - streszczenie
fot. VIPHOTO/East News

Streszczenie 42. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 42. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 42. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 42 - streszczenie

Streszczenie 42. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula przypiera Marka na muru. Dobrzański wreszcie pęka i wyznaje jej prawdę. Tymczasem w jego gabinecie zjawia się Nadia z wiadomością od pana Hu. Mężczyzna stwierdził, że będzie rozmawiał wyłącznie ze swoją żoną i Markiem. Gdy Dobrzański przedstawia mu warunki współpracy, wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku. Zjawia się jednak ktoś jeszcze. Ania otrzymuje wypowiedzenie i martwi się o swoją przyszłość. Może jednak liczyć na Maćka. Oboje dochodzą do wniosku, że pomóc może im jedynie Ula. W tym czasie Artur stara się przeprosić Dobrzańską za swoje zachowanie. Ona jednak ma większe zmartwienia - za pomocą systemu GPS w samochodzie Marka odkryła, gdzie jej mąż jeździ najczęściej. Jest to mieszkanie Nadii.

BrzydUla 2, odcinek 42 - gdzie i kiedy oglądać?

42. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć we wtorek 1 grudnia 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także