Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Violetta i Marek zniknęli? [02.12]

01.12.2020 11:29
BrzydUla 2, odcinek 43 - streszczenie
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 43. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 43. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 43. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 43 - streszczenie

Streszczenie 43. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Po wszystkim, co ostatnio zaszło, Ula nie czuje się najlepiej. Dodatkowo Maciek zasypuje ją pytaniami. Ala ma przeczucie, że stało się coś złego. Nikt nie wie, gdzie podziewają się Violetta i Marek. Nadia podejrzewa, że nieobecność Dobrzańskiego może mieć związek z wizytą Uli w jej mieszkaniu. Postanawia podzielić się swoimi obawami z Sebastianem. Tymczasem w domu Dobrzańskich zjawia się Artur pragnący wyjaśnić wszystko z Ulą. Ta jednak zamartwia się nieobecnością męża. W akcie desperacji wybiera numer jego asystentki. W tym czasie Violetta i Marek są przesłuchiwani przez policję.

BrzydUla 2, odcinek 43 - gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w środę 2 grudnia 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także: Dramat gwiazd "Rancza": stracą na obecności serialu na platformie Netflix 

Zobacz także