Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Ula poznaje siostrę Violetty [13.01]

12.01.2021 11:49
"BrzydUla 2", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Ula poznaje siostrę Violetty [13.01]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 62. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 62. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 62. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 62 - streszczenie

Streszczenie 62. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek odkrył, że Violetta obarczyła go całą winą, co może mieć naprawdę przykre konsekwencje. Ula postanawia ratować męża za wszelką cenę. Jednocześnie ma dość udawania przed bliskimi, że w jej małżeństwie wszystko układa się jak należy. Zwraca się o pomoc do Maćka, który ma przejrzeć raporty finansowe domu mody. Co odkryje? 

Tymczasem Aleks spędza kolejną noc z Nadią. Choć dobrze mu z ukochaną, wciąż odnosi wrażenie, że ta coś przed nim ukrywa. Niespodziewanie do Warszawy wraca Paulina. Brat usiłuje ukryć przed nią kochankę, jednak bezskutecznie. Dowiaduje się również, że podczas pobytu siostry we Włoszech kontakt nawiązał z nią Francesco. 

Sławomir czuje się znacznie lepiej o czasie spędzonym u Dobrzańskich. W ich domu zjawia się też Sebastian potrzebujący psychicznego wsparcia. Rozmowa z nim wzbudza niepokój Uli. Dobrzańska postanawia osobiście pojechać do Pomiechówka i sprawdzić, co dzieje się w z Violettą. Na miejscu poznaje jej siostrę Angelicę. Gdy próbuje opuścić rodzinny dom przyjaciółki, drogę zastępują jej ochroniarze pana Hu.

BrzydUla 2, odcinek 62 - gdzie i kiedy oglądać?

62. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w środę 13 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także