Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Violetta zostaje porwana! [14.01]

13.01.2021 13:18
"BrzydUla 2", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Violetta zostaje porwana! [14.01]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 63. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 63. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 63. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 63 - streszczenie

Streszczenie 63. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula wychodzi cało z konfrontacji ze zbirami pana Hu. Wraca do F&D, gdzie czekają na nią wierzyciele i niezałatwione sprawy. Wraz z Nadią uciekają z firmy i udają się do kawiarni, by obmyślić plan działania. W tym czasie Sławomir zamęcza wszystkich opowieściami o swoim związku z Miro. To ewidentnie poprawia mu samopoczucie. Bożenka zaś robi się na bóstwo, by pokazać Adamowi, co stracił. Ania i Maciek postanawiają z nią poważnie porozmawiać. 

Ula i Nadia rozmawiają na temat sytuacji Violetty, gdy pierwsza z kobiet otrzymuje wiadomość, że pani Hu zjawiła się w F&D. Pędzą do firmy, by się z nią rozmówić, jednak jest już za późno. Violetta została porwana.

BrzydUla 2, odcinek 63 - gdzie i kiedy oglądać?

63. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w czwartek 14 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także