Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Ula szykuje się do wojny z panem Hu [18.01]

15.01.2021 12:31
"BrzydUla 2", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Ula szykuje się do wojny z panem Hu [18.01]
fot. VIPHOTO/East News

Streszczenie 65. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 65. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 65. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 65 - streszczenie

Streszczenie 65. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Maciek wręcza Uli raport dokumentów F&D, które osobiście przestudiował. Mężczyzna bez ogródek wypowiada się na temat sposobu zarządzania firmą. Ich rozmowę podsłuchuje Marek. Ania nawiązuje kontakt z kolejną ofiarą Kacpra. Kobiety umawiają się na spotkanie. Violetta żywi urazę wobec Dobrzańskich i wszystkich pracowników F&D. Gdy jednak Angelica wręcza jej list od Uli, coś przykuwa jej uwagę. Tymczasem Ula zastanawia się, dlaczego pan Hu tak unika kontaktu z policją. Dochodzi do wniosku, że mężczyzna ma coś poważnego do ukrycia. Szykuje się do konfrontacji z mężem Violi. Jednocześnie Kuba i Julka dostrzegają różnicę w zachowaniu ojca i biorą sprawy w swoje ręce. Gdy Ula i Marek rozpoczynają szczerą rozmowę, nagle słyszą huk.

BrzydUla 2, odcinek 65 - gdzie i kiedy oglądać?

65. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w poniedziałek 18 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl

Zobacz także