Zamknij

"BrzydUla 2", odcinek 69 - STRESZCZENIE. W domu Dobrzańskich pojawia się Artur [22.01]

21.01.2021 15:35
Julia Kamińska
fot. Piotr Wygoda/East News

Streszczenie 69. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 69. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 69. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

Zobacz także: "Hotel Vidago Palace": nowy serial na antenie TVP2. Kiedy oglądać? 

"BrzydUla 2", odcinek 69 - streszczenie

Streszczenie 69. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco: 

W domu Dobrzańskich pojawia się Artur, którego Ula próbuje pozbyć się z domu. Nie chce, by natknął się na niego Marek. Dzieci proszą wujka o przebadanie taty. Sebastian namawia Marka, by walczył o swoją rodzinę. Dobrzański zadaje żonie ważne pytanie. Hu stara się zatrzeć ślady swojej nielegalnej działalności. Józef prosi Beatkę, żeby dowiedziała się, czy Jasiek ma jakieś problemy. Sebastian otrzymuje niełatwe zadanie doprowadzenia Violetty na spotkanie z mecenasem Ficem.

"BrzydUla 2", odcinek 69 - gdzie i kiedy oglądać?

69. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w piątek, 22 stycznia 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7

RadioZET.pl/Teleman.pl