Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 71 - STRESZCZENIE. Cała firma plotkuje o Uli i Marku [26.01]

25.01.2021 14:37
Filip Bobek - BrzydUla
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Streszczenie 71. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 71. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 71. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 71 - streszczenie

Streszczenie 71. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

W Febo&Dobrzański roi się od plotek na temat rzekomego kryzysu w związku państwa Dobrzańskich. Ula sama jest świadkiem jednej z takich rozmów na korytarzu firmy. Reakcja dziewczyny jest jednak zaskakująca. Przyjaciółki zaczynają pocieszać kobietę. Zapłakana Ula zastanawia się czy nie zaprzepaściła swojej szansy na szczęście.

Jasiek spotyka się z Wojtkiem, jednak narzeka na swój los. Przyjaciel ustawia go do pionu, podkreślając, że znajduje się w całkiem niezłym położeniu, jeśli porównać się z innymi.

Dobrański przeprasza Violę za swoje zachowanie. Koleżanka mu przebacza i proponuje, by od razu przejść do pracy. Viola ma pomysł, jak firmy mogą połączyć siły w walce z panem Hu.

Maciek przynosi Uli analizę stanu firmy, którą przygotował. Ula jest pod wrażeniem jego pracy. Przyjaciel prosi o szybką zapłatę - szuka pieniędzy na konsultację z prawnikiem. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 71 - gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć we wtorek 26 stycznia o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl.

Czytaj także: Agnieszka Sitek grała Weronikę w "Złotopolskich". Potem zniknęła z telewizji. Jak wygląda po latach? 

 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl