Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 73 - STRESZCZENIE. Ula krzyczy na męża. Czy to rodzaj terapii? [28.01]

27.01.2021 15:16
Julia Kaminska na zlocie fanów "BrzydUli"
fot. KAROL SLIWAK/PRESS PHOTO CENTER/East News

Streszczenie 73. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 73. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 73 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 73. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 73 - streszczenie

Streszczenie 73. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula i Marek mają wreszcie okazję, by wykrzyczeć sobie prosto w twarz, co leży im na sercu. Czy taka sesja im pomoże czy jeszcze bardziej oddali od siebie?

Violettę odwiedza jej siostra, Angelica. Prosi o pomoc. Chce, aby siostra załatwiła jej mieszkanie i pracę. Viola prosi o pomoc Sebastiana. Czy obojgu uda się sprostać oczekiwaniom Angelici?

Nadia wspomina noc z Aleksem. Tymczasem Aleks mówi Paulinie, że romans z dziewczyną jest tylko częścią większego planu.

Marek próbuje uniknąć kolejnego rodzinnego wieczoru, jednak Julka i Kuba nie zamierzają z niego rezygnować. W czasie gry w "Kto kłamał?" wychodzą na jaw długo skrywane emocje. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 73 - gdzie i kiedy oglądać?

73. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w czwartek 28 stycznia 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także: „Kajko i Kokosz“ od Netflixa – zwiastun i data premiery [WIDEO].

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl