Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 90 - STRESZCZENIE. Alex przystanie na propozycję Uli? [23.02]

22.02.2021 18:09
"BrzydUla 2" - odcinek 90 - STRESZCZENIE. Alex przystanie na propozycję Uli? [23.02]
fot. Piotr Molecki/East News

Streszczenie 90. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 90. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 90 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 90. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 90 - streszczenie

Streszczenie 90. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Podczas spotkania z rodzeństwem Febo, Ula przedstawia swój plan ratowania firmy. Jej propozycja zawarcia nowej umowy, która zapewni Febo większe udziały, szokuje Aleksa. Ten bezskutecznie stara się przekonać Francesca, że czas działa na ich korzyść. Ostatecznie przystaje na propozycję Dobrzańskich, jednak stawia pewien warunek. Tymczasem, ku niezadowoleniu Matyldy, Adam zabiera od niej klucze i wszystkie swoje rzeczy, zaś Violetta odrzuca propozycję mecenasa Fica i wciąż żąda połowy majątku pana Hu. 

Paulina usiłuje wybadać, w jakiej kondycji jest małżeństwo Marka i Uli. Dobrzański dzieli się z Sebastianem dobrymi wieściami, a ten cieszy się, że w życiu przyjaciela pojawiło się wreszcie światełko w tunelu. W tym czasie Ula stara się ogarnąć wszystkie swoje sprawy, a do wyjazdu wakacyjnego pozostał już tylko jeden dzień. 

BrzydUla 2, odcinek 90 - gdzie i kiedy oglądać?

90. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć we wtorek 23 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl