Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 91 - STRESZCZENIE. Wielkie zmiany w F&D [24.02]

23.02.2021 12:41
"BrzydUla 2" - odcinek 91 - STRESZCZENIE. Wielkie zmiany w F&D [24.02]
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Streszczenie 91. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 91. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 91 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 91. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 91 - streszczenie

Streszczenie 91. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula informuje Anię o tym, jak będzie wyglądać jej praca w F&D. Ta, poznając aktualną sytuację w firmie, nie kryje swoich obaw. Francesco dyskutuje z Aleksem w sprawie interesów i wyłuszcza nowe zasady spłaty. Tymczasem Paulina wprowadza nowe zasady, strofując przy tym Daniela. Mężczyzna znajduje jednak sposób, by sobie z nią poradzić. Angelica pojawia się w pracy i oczekuje na swoją umowę, przy okazji wprawiając Sebastiana w zakłopotanie. Mężczyzna dzwoni do Marka i informuje go o dużych zmianach, które zaszły w firmie. Adam ponownie pomaga Uli, jednak myśl o niepewności finansowej wywołuje u niego stany lękowe. Matylda i Teresa wątpią, by jeszcze kiedykolwiek ujrzały swojego szefa. Bożenka jest innego zdania. Do ich pokoju dołącza protegowana Aleksa - Ewa Wróbel. Ula i Ania zjawiają się w domu mody, gdzie czeka na nie spory szok.

BrzydUla 2, odcinek 91 - gdzie i kiedy oglądać?

91. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w środę 24 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl