Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 92 - STRESZCZENIE. Bożenka pójdzie na randkę z Aleksem?! [25.02]

24.02.2021 15:00
"BrzydUla 2" - odcinek 92 - STRESZCZENIE. Bożenka pójdzie na randkę z Aleksem?! [25.02]
fot. Piotr Molecki/East News

Streszczenie 92. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 92. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 92 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 92. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 92 - streszczenie

Streszczenie 92. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Dobrzańscy znów muszą stawić czoła rodzeństwu Febo. Zarówno Alex i Paulina, jak i Marek, są pod wrażeniem determinacji Uli. Sytuacja sprawia, że Dobrzański znów zaczyna postrzegać żonę w innym świetle. Tymczasem Bożenka stara się wejść w łaski Ewy, jednak bezskutecznie. Matylda i Teresa dodają jej jednak odwagi i zachęcają, by próbowała dalej. Ania informuje Elę i Izę o tym, jakie zadanie powierzyła jej Ula. Dobrzańska zapewnia koleżanki, że nie pozwoli, by stało im się coś złego. Gdy Adam zjawia się w pracy zauważa, że Alex grzebie w jego komputerze. Protegowana Febo wkrótce przegania go sprzed biura! Ula liczy, że za pomocą szczerej rozmowy, uda jej się jeszcze ocalić związek z Markiem. Plany krzyżuje jej jednak Paulina. Alex również zaczyna mącić, bowiem zaprasza Bożenkę na randkę. 

BrzydUla 2, odcinek 92 - gdzie i kiedy oglądać?

92. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 25 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl