Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 93 - STRESZCZENIE. Kolejna schadzka Uli i Artura?! [26.02]

25.02.2021 10:25
"BrzydUla 2" - odcinek 93 - STRESZCZENIE. Kolejna schadzka Uli i Artura?!  [26.02]
fot. Jan BIELECKI/East News

Streszczenie 93. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 93. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 93 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 93. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 93 - streszczenie

Streszczenie 93. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula kompletnie zapomina o recepcie Kuby, a nowy lekarz rodzinny nie może jej przyjąć. Postawiona pod ścianą zwraca się o pomoc do Artura. Tymczasem Ania usiłuje wpoić Markowi, jak wielkim wsparciem jest dla niego żona. Rozmowę przerywa im niefortunny telefon od dzieci, za sprawą którego Marek orientuje się, że  Artur jest w ich domu. Ania postanawia więc, że o wygranym przetargu porozmawia z Pauliną. Ta jednak traktuje ją z góry. Marek jest wstrząśnięty świadomością, że Ula znów sprowadziła do domu jego rywala. Ignoruje przez to zarówno Adama, jak i Daniela, który uskarża się na Angelicę. Wieczorem Alex zwołuje spotkanie, na które nie zaprasza Marka. Dobrzański udaje się za to do domu, w którym czekają na niego zaskakujące wieści. 

BrzydUla 2, odcinek 93 - gdzie i kiedy oglądać?

93. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w piątek 26 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7.