Zamknij

"BrzydUla 2" - odcinek 94 - STRESZCZENIE. Bunt w F&D [01.03]

25.02.2021 10:31
"BrzydUla 2" - odcinek 94 - STRESZCZENIE. Bunt w F&D  [01.03]
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Streszczenie 94. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 94. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 94 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 94. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 94 - streszczenie

Streszczenie 94. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek odwozi rodzinę na lotnisko, a sam wraca do kompletnie pustego domu. W firmie również nie znajdzie ukojenia. Gdy dociera do pracy Sebastian informuje go, że wśród pracowników szykuje się bunt. Na domiar złego, w swoim gabinecie Marek zastaje nieoczekiwanego gościa. Pracownicy F&D są podzieleni. Jedni wyrażają gotowość przystosowania się do zmian, inni wprost przeciwnie. Ania podnosi, że ktoś powinien posłużyć pracownikom wsparciem w tak trudnej sytuacji. Ku ogólnemu zaskoczeniu, na ochotniczkę zgłasza się Bożenka. Tymczasem w drzwiach domu Cieplaków staje Dąbrowska. Korzystając z nieobecności Ali i Bartka, prosi o nocleg, czym zaskakuje Józefa. Marek zaś wysyła Paulinę na specjalną misję.

BrzydUla 2, odcinek 94 - gdzie i kiedy oglądać?

94. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl