Zamknij

BrzydUla - odcinek 97 - STRESZCZENIE. Marek przeczyta pamiętnik Uli? [04.03]

03.03.2021 10:05
BrzydUla - odcinek 97 - STRESZCZENIE. Marek przeczyta pamiętnik Uli? [04.03]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Streszczenie 97. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 97. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 97 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 97. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 97 - streszczenie

Streszczenie 97. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek wraca do domu i usiłuje posprzątać panujący w nim bałagan. Robiąc porządki w szafie natrafia na pamiętnik Uli. Rankiem zjawia się u niego zdenerwowany Sebastian. Okazuje się, że Viola jest w drodze do firmy. Dobrzański wraz z przyjacielem stara się nie dopuścić do jej spotkania z Pauliną.

Tymczasem w domu Cieplaków same dramaty. Józefowi doskwiera spanie na kanapie, Bożenka wścieka się przez zniszczone spodnie, zaś Jasiek załamuje się odkrywszy, że jego ciężka praca poszła na marne. W siedzibie F&D wszyscy wyczekują przybycia Violetty. Ta jednak natyka się na swoją byłą przyjaciółkę. 

BrzydUla 2, odcinek 97 - gdzie i kiedy oglądać?

97. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w czwartek 4 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl