Zamknij

BrzydUla 2 - odcinek 99 - STRESZCZENIE. Konfrontacja Marka z Arturem! [08.03]

04.03.2021 12:13
BrzydUla 2 - odcinek 99 - STRESZCZENIE. Konfrontacja Marka z Arturem! [08.03]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Streszczenie 99. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 99. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 99 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 99. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 99 - streszczenie

Streszczenie 99. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek spotyka się z Arturem przed szpitalem i postanawia zadać mu wreszcie pytanie, które nurtuje go od dawna. Tymczasem Bożenka czeka przed firmą na Anię i zostaje wystawiona na atak rozwścieczonych współpracowników. Następnego dnia znajduje pewien dokument na biurku Daniela. Marek odbywa ważną rozmowę z Adamem. Radzi przyjacielowi, by nie zwlekał z wyjaśnieniem ważnych dla niego spraw do czasu, aż będzie już za późno. Turek bierze do siebie jego słowa i postanawia działać. Okazuje wsparcie Bożence i chce wyjaśnić z nią wszelkie nieporozumienia. Violetta otrzymuje zaskakujący telefon i przerywa spotkanie Dobrzańskiego z mecenasem Ficem. Wkrótce razem przygotowują się do ostatecznego starcia z wrogiem. Mężczyzna usiłuje studzić entuzjazm Violi.  

BrzydUla 2, odcinek 99 - gdzie i kiedy oglądać?

99. odcinek serialu "BrzydUla 2" będzie można obejrzeć w poniedziałek 8 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. 

RadioZET.pl/Teleman.pl