Zamknij

"BrzydUla 2": w serialu pojawi się nowa postać. Kto się wcieli w siostrę Violetty?

09.12.2020 10:29
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla" to popularny serial, który po dziesięciu latach wrócił do telewizji. W produkcji pojawi się nowa bohaterka, czyli siostra Violetty Kubasińskiej-Hun. Kto się w nią wcieli? Podajemy szczegóły.

"BrzydUla 2": w serialu pojawi się nowa postać. Będzie to Angelica Kubasińska. Wiemy już, kto się wcieli w siostrę Violetty. Jaka będzie nowa bohaterka? I kiedy pojawi się w serialu? Podajemy wszystkie szczegóły.

Zobacz także:  "BrzydUla 2", odcinek 48 - STRESZCZENIE. Aresztowanie Marka wychodzi na jaw [09.12] 

"BrzydUla 2": w serialu pojawi się nowa postać. Kto się wcieli w siostrę Violetty?

W "BrzydUli 2" już niedługo pojawi się nowa bohaterka. Będzie to Angelica Kubasińska, czyli siostra Violetty Kubasińskiej-Hu ( Małgorzata Socha). Wiadomo już, że wcieli się w nią Katarzyna Ankudowicz, znana z "Pierwszej miłości" czy "Bulionerów". Aktorka sama pochwaliła się tą wiadomością na swoim profilu na Instagramie, gdzie zdradziła też kilka szczegółów. 

Angelica Kubasińska przyjechała do swojej siostry Violetty Kubasińskiej Hu! (...) Dołączyłam do obsady tego kultowego serialu i mega się jaram! Jestem zaszczycona towarzystwem - można przeczytać na jej profilu na Instagramie.

Młodsza siostra Violetty ma być jej kopią, ale do tego będzie jeszcze bardziej naiwna. Jej pasją jest moda, lubi także dobrą zabawę. Angelica jest wygadana, ale zdarzają się jej wpadki ze słownictwem. Jak podaje Plotek.pl - Katarzyna Ankudowicz pojawi się w 63. odcinku "BrzydUli 2". Poniżej można zobaczyć, jak aktorka wygląda w charakteryzacji.

"BrzydUla2": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "BrzydUla 2" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na kanale TVN 7

Zobacz także:  Jacek Braciak: dlaczego aktor nie wrócił w nowych odcinkach serialu „BrzydUla”? 

RadioZET.pl