Zamknij

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka [FOTO]

16.06.2020 14:45
Brzydula wraca na ekrany Małgorzata Socha pokazała jak będzie wyglądać Viola
fot. Instagram/@brzydula_fani

"BrzydUla" wraca na ekrany. To już pewnie, że powstanie kontynuacja hitu z 2008 roku. Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka, Violetta Kubasińska.

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka. Nowe odcinki "BrzydUli" pojawią się najprawdopodobniej w jesiennej ramówce TVN. Znamy już pierwsze szczegóły. Wiadomo, że na pewno zobaczymy w serialu lubianych przez widzów bohaterów, w tym Violettę. Postać, w którą wciela się Małgorzata Socha, wyróżniała się na tle innych.

Aktorka podzieliła się pierwszym zdjęciem z planu nowej części "BrzydUli". Wiele wskazuje na to, że Violetta przejdzie ogromną metamorfozę.

Zobacz także: BrzydUla po latach: jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka? 

BrzydUla: Małgorzata Socha zdradziła, jak będzie wyglądać jej bohaterka

TVN reaktywuje "BrzydUlę". Co więcej, trwają już prace na planie serialu. Wiadomo, że w produkcji zobaczymy Julię Kamińską, Małgorzatę Sochę, Łukasza Garlickiego i Filipa Bobka. Na razie niewiele wiadomo na temat samej fabuły, ale pojawiają się pierwsze zdjęcia udostępniane przez aktorów.

Małgorzata Socha opublikowała kadr, na którym można zobaczyć, jak będzie wyglądać jej bohaterka. Na fotografii pozuje z Łukaszem Garlickim, czyli serialowym Sebą.

Widzowie nie ukrywają, że Violetta jest ich ulubioną postacią i zastanawiają się, jak potoczą się jej losy. Dowiemy się jesienią.

Zobacz także: W głębi lasu: serial Netflixa to polskie "Stranger Things"? Aktorzy zdradzają szczegóły produkcji 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plotek.pl