Zamknij

BrzydUla: Tak będą wyglądać bohaterowie w nowych odcinkach [FOTO]

23.06.2020 16:50
BrzydUla: Tak będą wyglądać bohaterowie w nowych odcinkach [FOTO]
fot. BrzydUla: Tak będą wyglądać bohaterowie w nowych odcinkach [FOTO]

"BrzydUla" to serial, który po latach wciąż ma wiele fanów. Serial powróci na antenę TVN po 10. latach. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą m.in. Julię Kamińską, Filipa Bobka czy Maję Hirsh. Jak teraz wyglądają główni bohaterowie? Bardzo się zmienili?

BrzydUla wraca do TVN. Co słychać u głównych bohaterów?

"BrzydUla" wraca na antenę TVN po 10. latach. Choć fabuła serialu na razie owiana jest tajemnicą, bohaterów serialu czekają spore zmiany. Najwięcej zmieni się u głównej bohaterki Uli Cieplak, granej przez Julię Kamińską.

"To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których 10 lat temu pokochali Polacy" - powiedział w rozmowie z portalem wirutalnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. 

BrzudUla: Tak wyglądają główni bohaterowie po latach

Z kolei Filip Bobek zasugerował, że sporo też będzie działo się między głównymi bohaterami. Nie oznacza to jednak, że między nimi będzie słodko i cukierkowo. "Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko – córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo" - mówił w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Główna bohaterka również wizualnie nie będzie idealna, byłoby to jednak zapewne zbyt oczywiste.

"Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym, przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna" - mówiła Julia Kamińska. 

Nowe odcinki "BrzydUli" pojawią się na jesieni 2020 roku. Serial będzie liczyć ok. 180 odcinków. W sieci dostępne są  pierwsze zdjęcia głównych bohaterów po latach. Tak będą wyglądać.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl