Zamknij

BrzydUla - odcinek 95 - STRESZCZENIE. Marek dowiaduje się o dziwnej sytuacji w firmie [02.03]

26.02.2021 10:30
Julia Kamińska
fot. VIPHOTO/East News

Streszczenie 95. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 95. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 95 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 95. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 95- streszczenie

Streszczenie 95. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Paulina przeprowadza rozmowę z ważnym gościem. Mężczyzna oczekuje, że otrzyma swoje udziały, gwarantowane mu przez byłego wspólnika. Adam porządkuje dokumenty. Jest jednak przybity niepewną przyszłością. Podekscytowana nowy zadaniem Bożenka stara się go jednak podtrzymywać na duchu.

Marek, stęskniony za rodziną, często dzwoni do dzieci i ogląda filmiku Kuby. Dąbrowska coraz bardziej zaczyna rozgaszczać się w domu Cieplaków. Józef jest przerażony tym obrotem spraw. Wygląda, że sąsiadka zamierza zostać u nich na dłużej.

Podczas spotkania firmowego F&D Gutowska dyskredytuje prezentację Bożenki na temat działalności firmy. Sebastian zaś dostrzega, że Aleks i Francesco wchodzą do firmy po godzinach. Informuje Marka o tym, że na terenie biura odbywają się tajemnicze nocne spotkania.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 95 - gdzie i kiedy oglądać?

95. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć we wtorek 2 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także: Nie żyje kolejny aktor "Świata według Kiepskich".

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl