Zamknij

BrzydUla - odcinek 96 - STRESZCZENIE. Paulina zaprasza Marka na wino [03.03]

01.03.2021 11:31
Julia Kamińska - BrzydUla
fot. Piotr WYGODA/East News

Streszczenie 96. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 96. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 96 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 96. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

BrzydUla 2, odcinek 96- streszczenie

Streszczenie 96. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek konsultuje z mecenasem umowę, którą firma zawarła z ministerstwem. Fic potwierdza, że F&D nic nie grozi ze strony polityka. Obowiązujące porozumienie jest w pełni legalne. Gdy jednak w biurze pojawia się Paulina, Dobrzański nie chce, by zorientowała się, w jakiej sprawie prawnik urzęduje tego dnia w firmie. Nieświadoma niczego była partnerka proponuje mężczyźnie wspólne wypicie wina, które otrzymała w prezencie.

Dąbrowska rządzi się w domu Cieplaków, denerwując tym samym Beatkę i Jaśka. W tym czasie Francesco przeszukuje willę Febo. Nagle na miejscu zjawia się Aleks. 

Po rozmowie z Pauliną Marek uspokaja Sebastiana w temacie Sycylijczyka. On jednak nie daje się zwieść. Konsultacja z Turkiem tylko utwierdza go w przekonaniu, że miał rację. Po kolacji u Aleksa i Pauliny Francesco, pod osłoną nocy, kieruje swoje kroki do siedziby F&D.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 96 - gdzie i kiedy oglądać?

96. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w środę 3 marca 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także: Emma Corrin nagrodzona Złotym Globem za "The Crown". Jej przemowa przejdzie do historii

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl