Zamknij

"BrzydUla": podano datę premiery nowych odcinków. Fanów jednak czeka rozczarowanie

28.07.2021 14:18
Julia Kamińska
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla" wróci niebawem na antenę TVN7. Wiadomo już, kiedy nowe odcinki pojawią w telewizji. Niestety, fanów czeka też spore rozczarowanie. Kiedy ponownie będzie można oglądać "BrzydUlę" i co się zmieni?

"BrzydUla": podano datę premiery nowych odcinków. Fanów jednak czeka rozczarowanie, bo serial nie będzie wyświetlany tak, jak poprzedni sezon. Co już wiadomo o nowych epizodach i kiedy "BrzydUla" ponownie trafi do telewizji? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "BrzydUla 2": Elżbieta Romanowska powróci jako Aldonka! Namiesza w życiu Adama?

"BrzydUla": podano datę premiery nowych odcinków. Fanów jednak czeka rozczarowanie

"BrzydUla" wróci niedługo na antenę TVN7. Okazuje się, że na nowe odcinki wcale nie trzeba będzie czekać do września, bo serial pojawi się w telewizji w sierpniu. Aktualnie powstają nowe odcinki, a aktorzy spędzają czas na planie. Wraz z nową ramówką szykuje się jednak duża, ważna zmiana - "BrzydUla" będzie emitowana zaledwie cztery razy w tygodniu, nie pięć - jak było poprzednio. 

Przypominamy, że "BrzydUla" to serial, który został reaktywowany po 11 latach przerwy. W produkcji występują: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak czy Wacław Warchoł.

Kiedy zatem zobaczymy nowe epizody "BrzydUli"?

"BrzydUla": kiedy nowe odcinki w TVN7?

Serial "BrzydUla" wróci na antenę TVN7 30 sierpnia 2021 roku. Odcinki będą wyświetlana od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.00.

Zobacz także:  Zagrała w "BrzydUli" i "Sweat": Kim jest Magdalena Koleśnik?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

Polskie seriale: jak dobrze nasz popularne polskie seriale?

"Na dobre i na złe": kto wykonuje utwór znajdujący się w czołówce serialu?