Zamknij

Pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków serialu "BrzydUla". O czym będą kolejne epizody?

26.08.2020 13:07
Julia Kamińska jako Ula
fot. Rafal Meszka/East News

"BrzydUla" wraca na antenę stacji TVN. Opublikowano pierwszą oficjalną zapowiedź nowych odcinków. Co się wydarzy w kolejnych epizodach? Zdradzamy poniżej.

"BrzydUla": pojawił się pierwszy zwiastun. Na ten moment czekało wielu fanów polskiego serialu. "BrzydUla" wraca do telewizji i już wiadomo,  o czym będą opowiadać nowe odcinki. Życie głównej bohaterki bardzo się zmieniło. W serialu zobaczymy oryginalną obsadę. Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "BrzydUla" i przeczytać o fabule. 

Zobacz także: "BrzydUla". Julia Kamińska odpowiada na krytykę dotyczącą stereotypowego ukazywania bohaterów 

"BrzydUla 2": pojawił się zwiastun nowych odcinków i opis fabuły

Serial "BrzydUla" był emitowany w latach 2008-2009 na antenie TVN. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością, dlatego widzów ucieszyła informacja, że serial wróci do telewizji już jesienią 2020 roku. Wiernych fanów czeka niemałe zaskoczenie, bo u Uli (Julia Kamińska) wiele się zmieniło. Kobieta ułożyła sobie życie u boku Marka (Filip Bobek), jednak ich małżeństwo nie jest idealne. 

Ula została mamą, a praca zeszła na dalszy plan. Cieplak postanowiła się poświęcać rodzinie i niestety znowu trochę zapomniała o sobie. W zwiastunie można zobaczyć takie postacie jak Viola (Małgorzata Socha), Paula (Maja Hirsch), Maciek (Krzysztof Czeczot) czy Iza (Dominika Kluźniak). Do tego na horyzoncie pojawia się nowa asystentka Marka. Czy będzie miała duży wpływ na jego związek z Ulą? Przekonamy się w premierowych odcinkach. Poniżej można obejrzeć zapowiedź.

"BrzydUla 2": Kiedy nowe odcinki?

"BrzydUla 2" pojawi się na antenie aż trzech kanałów: w TVN7 od poniedziałku do piątku od 5 października, w Playerze prapremiery od piątku 2 października i w TVN – w blokach powtórkowych w sobotę i niedzielę od 10 października. 

Zobacz także: Powstaje serial telewizyjny inspirowany kultowymi "Atomówkami". Czego się spodziewać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl