Zamknij

"BrzydUla": to już koniec serialu? Produkcja znowu zniknie z ekranów

07.05.2021 12:57
BrzydUla
fot. Piotr Zajac/REPORTER/East News

"BrzydUla" to jeden z ulubionych seriali Polaków. Po dziesięciu latach produkcja ponownie pojawiła się w telewizji. Okazuje się jednak, że nie na długo. Jakie są plany związane z "BrzydUlą" i kiedy serial zniknie z anteny TVN7?

"BrzydUla": to już koniec serialu? Produkcja znowu zniknie z ekranów. To bardzo smutna wiadomość dla fanów produkcji. Jak podają wirtualnemedia.pl - "BrzydUla" zostanie przedłużona do 2022 roku, ale nie ma co liczyć na to, że historia będzie ciągnięta bez końca. Jaki jest tego powód? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Jak się zmieniła pierwsza "BrzydUla"? Kolumbijska aktorka jest pięknością

"BrzydUla": to już koniec serialu? Produkcja znowu zniknie z ekranów

"BrzydUla" to serial, który pierwszy raz pojawił się w telewizji w 2008 roku. Produkcję wznowiono w 2020 roku. "BrzydUla" cieszy się niesłabnącą popularnością i codziennie przyciąga przed ekrany wielu widzów. Okazuje się, że fabuła "BrzydUli" nie będzie się ciągnąć w nieskończoność. Wirtualnemedia.pl podają, że serial może się zakończyć w 2022 roku. Oto co portalowi powiedział zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja:

Wyniki „Brzyduli” są znakomite, zarówno w TVN7 jak i Playerze. Jednak to nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami.

Bogdan Czaja dla portalu wirtualnemedia.pl

Przedstawiciel TVN uważa, że "BrzydUla" jest historią zaplanowaną na kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej ciągnąć w nieskończoność. Dalsze losy produkcji zależą od pomysłów scenarzystów.

Przypominamy, że serial "BrzydUla" przedstawia losy Uli Cieplak. Dziewczyny, która wyróżnia się intelektem, ale nigdy nie zwracała uwagi na swój wygląd. Wszystko zmienia się w momencie, gdy Ula zakochuje się Marku, swoim szefie. On odwzajemnia jej uczucie. W nowych epizodach, które pojawiły się w telewizji po 11 latach, Ula i Marek są już małżeństwem. Kobieta rezygnuje z pracy, by zająć się dziećmi. To wszystko jest początkiem nieporozumień.

W serialu występują: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Łukasz Smilat, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Piotr Rogucki, Nel Kaczmarek, Magdalena Koleśnik czy Dominika Kluźniak.

"BrzydUla": kiedy i gdzie oglądać serial?

Fani "BrzydUli" na ten moment mogą być spokojni. Do finału dojdzie najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku. Na ten moment serial jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN7.

Planowana jest jednak przerwa wakacyjna. "Brzydulę" będzie można oglądać do 28 maja 2021 roku. Następnie serial powróci w jesiennej ramówce. 

Zobacz także: "BrzydUla 2": Magdalena Koleśnik wróci do serialu jako Nadia? Jest odpowiedź Julii Kamińskiej

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl