Zamknij

"Brzydula 2" - odcinek 143 - STRESZCZENIE. Afera z powodu asystenta [07.05]

06.05.2021 13:53
Julia Kamińska - BrzydUla
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Streszczenie 143. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 143. odcinka serialu "BrzydUla 2".

" BrzydUla 2", odcinek 143 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 143. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 143 – STRESZCZENIE

Streszczenie 143. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Marek zaczyna urządzać po swojemu niedawno wynajęte mieszkanie. W związku z przeprowadzką, prosi Sebastiana o przechowanie w gabinecie kilku swoich rzeczy. Korzystając z okazji, przyjaciel informuje go o planowanym urlopie.

Projektanci są oburzeni, gdy dowiadują się, że nikt wciąż nie wydał dyspozycji na zatrudnienie dla nich asystenta, o co proszą już od dłuższego czasu. Budżet nie został zaakceptowny, a Angelica nawet nie zaczęła zbierać CV kandydatów. Miro i Sławo są poirytowani i swoją złość wyładowują na Paulinie. Żądają od niej, by jak najszybciej wyjaśniła sprawę. Kobieta bierze sobie ich słowa do serca i wyrzuca Adamowi, że okłamał ją w sprawie budżetu na asystenta. Doprowadzona do ostateczności podejmuje decyzję, która sprowadza Turka na ziemię.

Febo też wyładowuje swój gniew na Turku, który nieoczekiwanie przyjmuje cierpkie słowa kolegi z dziwnym spokojem. Bożenka odkrywa, co kryje się za tak specyficznym zachowaniem mężczyzny. Ula, chcąc zażegnać konflikt z projektantami jak najszybciej, wzywa do firmy posiłki.

Jasiek i Wojtek szykują się właśnie do poważnej rozmowy z Barkiem, gdy łapie ich telefon od Dobrzańskiej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

BrzydUla 2, odcinek 143 - gdzie i kiedy oglądać?

143. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w czwartek 6 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także:  "Lupin": Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z 2. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków? [GALERIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl