Zamknij

"Brzydula 2" - odcinek 72 - STRESZCZENIE. Ula rozkleja się, oglądając stare nagrania [27.01]

26.01.2021 18:41
Brzydula 2 - streszczenie
fot. Bartosz KRUPA/East News

Streszczenie 72. odcinka serialu "BrzydUla 2" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 72. odcinka serialu "BrzydUla 2".

"BrzydUla 2", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "BrzydUla 2"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 72. odcinek serialu "BrzydUla 2" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

BrzydUla 2, odcinek 72 - streszczenie

Streszczenie 72. odcinka serialu "BrzydUla 2" prezentuje się następująco:

Ula, nudząc się w domu, zaczyna oglądać nagrania z przeszłości. Widząc stare wideo totalnie się rozkleja. Niedługo potem odbiera telefon od rozhisteryzowanego Sławo. Tylko chwilę mu współczuje. Gdy poznaje powód jego stanu, sama wpada w szał.

W tym czasie Viola i Marek jadą na spotkanie u mecenasa Fica. Czekając na adwokata, Dobrzański pyta koleżankę o tajemniczy numer konta, który zapisała sobie na kartce w jego obecności. Po zjawieniu się prawnika wszyscy wpadają na nowy pomysł.

Po kłótni ze Sławomirem Ula zgadza się ściągnąć Mirosława z powrotem do firmy. Spotkanie projektantów jest bardzo emocjonalne.

Gdy Marek wraca do domu po ciężkim dniu, nie spodziewa się, że będzie musiał stawić czoła problemom osobistym.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

BrzydUla 2, odcinek 72 - gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu "BrzydUla 2"  będzie można obejrzeć w środę 27 stycznia o godzinie 20:00 na kanale TVN 7. Serial dostępny jest także za pośrednictwem serwisu VOD Player.pl

Czytaj także: "Urodzona gwiazda", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Paweł odkrywa talent Polki [27.01]

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl