Zamknij

BrzydUla: nowa twarz w serialu. Kto dołączył do obsady?

17.07.2020 15:06
Julia Kamińska i Małgorzata Socha
fot. Instagram/@brzydulatvn

"BrzydUla" wraca do telewizji, a prace na planie serialu idą pełną parą. Pojawia się coraz więcej wiadomości dotyczących nowego sezonu "BrzydUli". Wiadomo, że angaż w serialu dostała nowa aktorka.

BrzydUla: nowa twarz w serialu. Kto dołączył do obsady? Serial "BrzydUla" wraca do telewizji po jedenastu latach przerwy. Wstępnie mówi się o tym, że pierwsze nowe odcinki pojawią się w październiku 2020 roku. Na razie niewiele wiadomo na temat samej fabuły. Do serialu dołączyła również nowa aktorka. O kim mowa i w kogo się wcieli? Zdradzamy poniżej.

BrzydUla: nowa twarz w serialu. Kto dołączył do obsady? 

"BrzydUla" ponownie pojawi się jesienią w polskiej telewizji. Co więcej, w serialu zobaczymy niemal całą oryginalną obsadę. Wiadomo już także, że zaszły pewne zmiany. Pierwotnie w młodszą siostrę Uli, Beatkę, wcielała się Kalina Janusiak. Obecnie 20-letnia aktorka nie pojawi się w nowej "BrzydUli". Jej miejsce zajęła Nel Kaczmarek, widzowie mogą ją kojarzyć z kilku produkcji, w tym "Rojstu", "1800 gramów" czy "W rytmie serca".

Z Julią Kamińską poznałyśmy się dopiero kilka dni temu i myślę, że już się polubiłyśmy, nasze postacie dobrze ze sobą pracują i fajnie dopełniamy się energetycznie - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Nel Kaczmarek ma 20 lat i ciężko pracuje na to, by dostać się do szkoły aktorskiej. Na razie nie jest znana dokładna premiera nowych odcinków "BrzydUli". Poniżej można zobaczyć, jak wygląda "nowa" Beatka Cieplak.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plejada.pl