Zamknij

BrzydUla po latach: jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka?

03.06.2020 14:35
BrzydUla po latach jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka
fot. YouTube/kadr z serialu "Brzydula"

"BrzudUla", czyli popularny serial stacji TVN, wraca na antenę po wielu latach. "BrzydUla" prawdopodobnie znajdzie się już w jesiennej ramówce. Jak będzie wyglądała główna bohaterka?

BrzudUla po latach: tak będzie wyglądać tytułowa bohaterka. Pojawiły się pierwsze zdjęcia, a raczej domysły mediów. Na ten powrót czeka wielu fanów polskich seriali. "BrzydUla" ponownie pojawi się w telewizji. Wiele wskazuje na to, że będzie to hit. Wiadomo, że w nowej odsłonie "BrzydUli" pojawią się znani i lubiani bohaterowie. W obsadzie zobaczymy zatem Julię Kamińską, Małgorzatę Sochę i Filipa Bobka.

A jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka? W końcu w serialu przeszła ogromną przemianę. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Kultowy serial TVN wraca na antenę? W obsadzie Paweł Wilczak 

BrzydUla po latach: jak będzie wyglądać tytułowa bohaterka?

"BrzydUla" wraca na ekrany. Niestety, szczegóły wciąż są ukrywane. Przypominamy, że serial był emitowany w latach 2008-2009 i cieszył się ogromną popularnością. "BrzydUla" opowiada o losach Uli Cieplak, która zatrudnia się w firmie "Febo & Dobrzański". Z pozoru dziewczyna nie pasuje do świata mody, z czasem okazuje się, że jest świetnym pracownikiem. Ula zdobywa uznanie Marka, swojego szefa, następnie zakochuje się w nim. 

Co się wydarzy w nowej odsłonie 'BrzydUli"? Na te informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. W internecie można już znaleźć zdjęcia, które mają przedstawiać Ulę Cieplak po latach. Czy tak będzie wyglądać? Nie zostało to jednak potwierdzone przez producentów serialu. Poniżej można zobaczyć domysły fanów.

Zobacz także:  M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. A jedna postać mocno namiesza 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Plotek.pl/RO