Zamknij

Buffy, postrach wampirów: jak obecnie wygląda Sarah Michelle Gellar i czym się zajmuje?

Roksana Orlicka
17.04.2020 15:58
Jak obecnie wygląda Sarah Michelle Gellar
fot. Instagram/@sarahmgellar

Sarah Michelle Gellar zdobyła sławę dzięki serialowi "Buffy, postrach wampirów", gdzie wcielała się w główną bohaterkę. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje? Sprawdziliśmy.

Buffy, postrach wampirów: jak obecnie wygląda Sarah Michelle Gellar? Ci, którzy dorastali w latach 90., zapewne pamiętają serial "Buffy, postrach wampirów". Sprawdziliśmy, czym się obecnie zajmuje jego największa gwiazda.

Buffy, postrach wampirów: jak wygląda Sarah Michelle Gelllar i czym się zajmuje?

"Buffy, postrach wampirów" to serial, który był emitowany w latach 1997-2003. Łącznie powstało siedem sezonów. Bazował on na wątkach filmów o tym samym tytule z 1992 roku. Produkcja opowiadała o losach Buffy Summers, nastolatki walczącej z siłami ciemności.

Sarah Michelle Gellar urodziła się w 1977 roku w Nowym Jorku. Przygodę z aktorstwem zaczęła, gdy była jeszcze dzieckiem. Drzwi do kariery otworzyła jej nagrodzona Emmy rola w telenoweli "Wszystkie moje dzieci". Aktorka chętnie grała także w horrorach, m.in. "Koszmarze minionego lata" i "Krzyku 2". Wiedzieliśmy ją także w "Szkole uwodzenia" i "Nieodpartym uroku".

Obecnie Sarah Michelle Gellar ma 43 lata i wciąż występuje w filmach. W 2020 roku premierę ma mieć film "Sometimes I Lie" i serial "Other People's Houses". Od 2002 roku jest w szczęśliwym związku, jej mężem jest aktor, Freddie Prinze Jr., z którym ma syna i córkę. Gellar jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

Zobacz także: Emilia Stachurska: Jak wygląda dziś Zuzia Skalska z serialu "Niania"?

Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś serial "Buffy, postrach wampirów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO