Zamknij

COVID-19: bohaterowie serialu „Family Guy” wyjaśniają działanie szczepionki na koronawirusa [WIDEO]

22.09.2021 16:26
Family Guy - kadr z serialu
fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/East News

„Family Guy” wyjaśnia działanie szczepionki na koronawirusa. Sethe MacFarlane z pomocą swoich bohaterów: Stewiego Griffina, Petera oraz psa Briana, wyjaśnia dlaczego warto przyjmować szczepionkę przeciwko COVID-19. Zobacz humorystyczne wideo.

„Family Guy” (pol. „Głowa Rodziny”) to popularny amerykański serial animowany, stworzony przez Setha MacFarlane’a. Produkcja, emitowania nieprzerwanie od … roku, wciąż bawi i zaskakuje widzów na całym świecie. Teraz twórca „Teda” i „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” postanowił wykorzystać swoich najbardziej rozpoznawalnych bohaterów (a także tych, którym sam użycza głosu) i przekazać widzom informację o działaniu szczepionki na koronawirusa. Czego możemy dowiedzieć się z materiału? Przekonajcie się sami.

Szczepionka przeciwko koronawirusowi – „Family Guy” zdradza jej sekrety

Specjalny materiał wideo został opublikowany w mediach społecznościowych scenarzysty, reżysera i aktora, Setha MacFarlane’a. Materiał prezentuje się następująco:

„Family Guy” – twórcy i obsada

Pomysł na serial o zwyczajnej amerykańskiej rodzinie oraz ich gadającego psa zrodził się w głowie Setha MacFarlane’a. MacFarlane jest scenarzystą i producentem serialu. Podkłada także głos pod znaczącą część postaci. Na ekranie towarzyszą mu m.in. Alex Bornstein, Mila Kunis, Seth Green, Patrick Warburton czy Mike Henry.

„Family Guy” – gdzie oglądać serial?

Siedem sezonów serialu dostępnych jest na platformie streamingowej Netflix. Fakt, że są to sezony 12-18 nie powinien stanowić dla nikogo problemu, gdyż historie przedstawione w serialu posiadają formę anegdotyczną i można je oglądać niemal w dowolnej kolejności.

Czytaj także: „ Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZet.pl/Twitter.com/SethMacFarlane