Zamknij

"Capitani", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

23.02.2021 10:29
Netflix
fot. Shutterstock

Czy będzie 2. sezon serialu "Capitani" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Capitani" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Capitani" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym luksemburski serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Capitani"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Co kryją jej oczy", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Capitani", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Capitani" to luksemburski serial, który można znaleźć na platformie Netflix. Serial zadebiutował na platformie w połowie lutego 2021 roku. Ten kryminał podbił serca Polaków. Do tego niecodziennie można zobaczyć produkcje, które powstały w Luksemburgu.

W "Capitani" akcja toczy się w małej luksemburskiej wiosce, gdzie każdy zna się na wylot i trudno o sekrety. Luc Capitani, inspektor policji, spędza tam urlop, gdy dochodzi do tajemniczej śmierci nastolatki. Mężczyzna postanawia wesprzeć tamtejszą policję w celu rozwikłania zagadki jej śmierci. W serialu wystąpiły gwiazdy luksemburskiego kina: Luc Schiltz, Sophie Mousel, Claude De Demo czy Jules Werner.

Pierwszy sezon serialu "Capitani" składa się z 12 odcinków, każdy z nich trwa niecałe pół godziny. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Na ten moment wiadomo, że w planach jest nakręcenie kolejnej serii serialu.

"Capitani", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

"Capitani" doczeka się drugiego sezonu. Wiadomo, że zdjęcia mają się rozpocząć w marcu 2021 roku, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl