Zamknij

Cena wolności , odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [27.06]

26.06.2020 14:55
Cena wolności kadr z serialu
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 15. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Polina trafia do klasztoru. Przeorysza opowiada historię jej zmarłej matki. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

"Cena wolności", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać  

Cena wolności, odcinek 15: Streszczenie epizodu

Streszczenie 15. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Poszukujący Poliny Dymitr natrafia w lesie na ślady zbiegłych chłopów, którym hrabina Anna zapłaciła za porwanie swojej niewolnicy. Polina trafia do klasztoru. Przeorysza opowiada dziewczynie historię jej zmarłej matki, którą kiedy była w ciąży, próbował zgwałcić hrabia Andriej. Książę Gołowin przygarnął swoje nowo narodzone dziecko, ale jego matka dobrowolnie opuściła pałac i znalazła schronienie w zakonie. Polina, nie wiedząc, że jest już wolna, udaje się do Petersburga na poszukiwanie Tatiany. Liczy, że przyjaciółka jej pomoże.

Cena wolności, odcinek 15: Gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w sobotę, 27 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl