Zamknij

Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać

Roksana Orlicka
29.05.2020 14:28
Cena wolności nowy serial TVP hitem na miarę Zniewolonej
fot. YouTube/Cena wolności zwiastun

"Cena wolności" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Już teraz mówi się o tym, że produkcja powtórzy sukces "Zniewolonej". Kiedy rosyjski serial będzie emitowany i jaka jest jego fabuła? Zdradzamy poniżej.

Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiele na to wskazuje, bo już teraz zainteresowanie jest ogromne. "Cena wolności" to rosyjska produkcja, którą będzie można oglądać na TVP1. Fabuła na pewno przypadnie do gustu fanów "Zniewolonej".

O czym opowiada serial "Zniewolona"? I kiedy będzie można go oglądać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Cena wolności - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP? 

Cena wolności: nowy serial TVP hitem na miarę "Zniewolonej"? Od kiedy w telewizji?

"Cena wolności" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Rosyjska telenowela będzie emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1. Pierwszy odcinek zostanie wyświetlony w poniedziałek, 1 czerwca 2020 roku.

"Cena wolności" to opowieść o życiu Poliny, wychowanki księcia Alieksieja Gołowina. Dziewczyna cieszy się jego miłością i szacunkiem, dzięki czemu ma wspaniałe życie. Pewnego dnia książę organizuje bal, mając nadzieję, że Polina znajdzie męża. W oko wpada jej Nikita, syn generała. Mężczyzna oświadcza się jej. Na balu zjawia się także książę Siergiej, bratanek gospodarza, który popadł w długi i prosi księcia o pomoc. 

Gołownin dostaje ataki śmiercią. Bliski śmierci wzywa Borysa, notariusza, by uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys jest zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, dlatego podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Polina musi służyć w majątku, który ma nowych właścicieli.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: do Warszawy przyjdzie mama Anety i sporo namiesza 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "Cena wolności"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/RO