Zamknij

Cena wolności, odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [22.06]

22.06.2020 13:57
Kadr z serialu "Cena wolności"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Cena wolności"

Streszczenie 11. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Natalia wypożycza z lombardu suknie, w które ubiorą się panie na ślub. Natomiast Nikita wstawia się za Poliną. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.  

"Cena wolności", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 11: Streszczenie epizodu

Streszczenie 11. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Natalia wypożycza z lombardu suknie, w które ubiorą się panie na ślub-maskaradę. Nikita, narzeczony Wieruszki, wstawia się za Poliną, jednak bez rezultatu. Jewdokia opowiada o uroczystości zbiegłemu Stiepanowi. Ten nie może zrozumieć, dlaczego hrabia chce wydać dziewczynę za mordercę, Jefima. Postanawia udać się na posterunek i opowiedzieć żandarmom o zabójstwie księcia Sergieja. Po ślubie dochodzi do aresztowania pana młodego.

Cena wolności, odcinek 11: Gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w poniedziałek, 22 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl