Zamknij

Cena wolności, odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [23.06]

23.06.2020 13:22
Kadr z serialu "Cena wolności"
fot. YouTube/Cena wolności

Streszczenie 12. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie hrabia nie rezygnuje z pomysłu ożenienia brata z księżniczką Nikitską. Postanawia urządzić bal. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 12. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

"Cena wolności", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 12. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.  

Cena wolności, odcinek 12: Streszczenie epizodu

Streszczenie 12. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Hrabia bardzo denerwuje się aresztowaniem Jefima i Stiepana - świadka morderstwa Siergieja Gołowina. Nie rezygnuje z pomysłu ożenienia brata z księżniczką Nikitską. Postanawia urządzić bal, na którym chce ogłosić jego zaręczyny. Tymczasem Dymitr, który obiecał Polinie, że pomoże jej odzyskać wolność, stara się dotrzymać przysięgi. Próbuje dowiedzieć się, co się stało z aktem wyzwolenia Lebiediewej. Od ojca Michaiła uzyskuje informację, że Polina jest córką księcia Aleksieja Gołowina i chłopki pańszczyźnianej. Notariusz Borys zaczyna mieć kłopoty i musi uciekać wraz z żoną.

Cena wolności, odcinek 12: Gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć we wtorek, 23 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/