Zamknij

Cena wolności, odcinek 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [24.06]

24.06.2020 12:17
Kadr z serialu "Cena wolności"
fot. YouTube/kadr z serialu "Cena wolności"

Streszczenie 13. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Dymitr obiecuje bratu, że zaręczy się z Katieriną, jeżeli da on Polinie wyzwolenie. Andriej zapewnia, że to zrobi. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 13. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 13. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 13: Streszczenie epizodu

Streszczenie 13. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Hrabia Kreczetski zaprasza gości z całego powiatu na bal. Polina pomaga hrabinie w organizacji przyjęcia. Dymitr obiecuje bratu, że zaręczy się z Katieriną, jeżeli da on Polinie wyzwolenie. Andriej zapewnia, że to zrobi, ale służącemu każe potajemnie wynająć w Jamburgu mieszkanie dla kobiety. Wszystko podsłuchuje zaufana pokojówka Anny. Hrabina postanawia ukrócić mężowi jego miłostki. Policja łapie Lowkę Kapowa. Borys z żoną uciekają, chroniąc się w domu publicznym. W zamian za mieszkanie notariusz ma wyprostować akty darowizny, które właścicielka burdelu otrzymała od gości.

Cena wolności, odcinek 13: Gdzie i kiedy oglądać?

13. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w środę, 24 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl