Zamknij

Cena wolności, odcinek 14 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [26.06]

25.06.2020 12:21
Kadr z serialu "Cena wolności"
fot. YouTube/Cena wolności kadr z serialu

Streszczenie 14. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie na balu zjawia się tłum gości. Po ogłoszeniu zaręczyn Dymitra z Katieriną, Polina jest zrozpaczona. Wsiada na konia i wyrusza na przejażdżkę. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 14. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.  

"Cena wolności", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 14. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 14: Streszczenie epizodu

Streszczenie 14. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Na balu zjawia się tłum gości. Po ogłoszeniu zaręczyn Dymitra z Katieriną, Polina jest zrozpaczona i czuje się zdradzona. Wsiada na konia i wyrusza na przejażdżkę. Nocą po zakończeniu przyjęcia, zadowolona z obrotu spraw Katierina nie może zasnąć. Wychodzi i spotyka hrabiego Andrieja, z którym miło spędza czas. Kreczetski zgodnie z danym słowem wystawia i poświadcza notarialnie dokument uwalniający Polinę. Nie można go jednak wręczyć, ponieważ dziewczyna znikła. Poszukiwania nie dają rezultatu. Niebawem do pałacu przyjeżdża karciany kolega księcia Siergieja, Zimin, który proponuje Dymitrowi sprzedaż listów kompromitujących Katierinę. Młody Kreczetski go jednak wyrzuca. Nikitska, widząc całą scenę, domyśla się, co zaszło i postanawia wyjechać.

Cena wolności, odcinek 14: Gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w piątek, 26 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl