Zamknij

Cena wolności, odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [29.06]

29.06.2020 11:47
Cena wolności odcinek 16 kadr z serialu
fot. YouTube/Cena wolności

Streszczenie 16. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Wieruszka, która przebywa w Petersburgu, próbuje odnaleźć Tatianę. Wpada w ręce bandy Lowki Kapowa. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 16: Streszczenie epizodu

Streszczenie 16. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Andriej szuka Poliny. Natomiast poddani zaczynają się buntować. Anna w połogu traci dziecko. Wkrótce, zmęczona nerwową atmosferą w domu, wstępuje do zakonu. Katierina oficjalnie zrywa zaręczyny z Dymitrem. Wieruszka, która przebywa z mamą i narzeczonym w Petersburgu, próbuje odnaleźć Tatianę. Niestety przez nieostrożność wpada w ręce bandy Lowki Kapowa. Przestępcy sprzedają dziewczynę do domu publicznego. W tym samym przybytku zjawia się Polina, ale dowiaduje się, że Tatiana już tu nie mieszka. Gdy przypadkiem spostrzega Wieruszkę, postanawia sama zatrudnić się u madame. Notariusz zostaje aresztowany. Zgadza się wydać Kapowa w zamian za wolność i nową tożsamość.

Cena wolności, odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl