Zamknij

Cena wolności, odcinek 17 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [30.06]

29.06.2020 18:50
Cena wolności kadr z serialu
fot. YouTube/Cena wolnosci

Streszczenie 17. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Julie pomaga uciec Wieruszce i Polinie. Tropem dziewcząt podąża banda Kapowa, ale ratuje je Dymitr. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 17. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji. 

"Cena wolności", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 17: Streszczenie epizodu

Streszczenie 17. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Julie, która pracuje w zakładzie madame, pomaga uciec Wieruszce i Polinie. Tropem dziewcząt podąża banda Kapowa, ale nieoczekiwanie ratuje je Dymitr. Polina dostaje wreszcie upragniony akt uwolnienia i domyśla się, ile kosztowało to ukochanego. Hrabia Andriej prowokuje pojedynek z Dymitrem i przypadkowo rani Nikitę. Borys wydaje Kapowa policji. Tatiana liczy na pomoc swojego kochanka Gleba. On jednak ją zbywa. Zrozpaczona kobieta rzuca się z mostu. Wieruszka, chcąc zmienić swoje żyje, zatrudnia się jako pomoc doktora. Skruszony Nikita wyznaje jej miłość. Wtedy okazuje się, że dziewczyna przyjęła już oświadczyny lekarza.

Cena wolności, odcinek 17: Gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć we wtorek, 30 czerwca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl