Zamknij

Cena wolności, odcinek 18 - STRESZCZENIE FINAŁU. Co się stanie w serialu? [1.07]

30.06.2020 12:27
Cena wolności kadr z serialu
fot. YouTube/Cena wolności

Streszczenie 18. odcinka serialu "Cena wolności" można znaleźć poniżej. W finałowym epizodzie księżniczka Katierina wdaje się w romans z Andriejem. W jej ręce wpada donos Kreczetskiego, który oskarża Dymitra o zabójstwo księcia Siergieja. Co jeszcze się wydarzy? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.  

"Cena wolności", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Cena wolności"? Gdzie i kiedy można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu "Cena wolności" i szczegóły jego emisji.

Zobacz także: Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać 

Cena wolności, odcinek 18: Streszczenie epizodu

Streszczenie 18. odcinka serialu "Cena wolności" prezentuje się następująco:

Księżniczka Katierina wdaje się w romans z Andriejem i zamieszkuje u niego. W jej ręce wpada porwany donos Kreczetskiego, oskarżający Dymitra o zabójstwo księcia Siergieja. Śledczy Wieszniakow zgodnie z danym słowem uwalnia Borysa. Notariusz nie może pogodzić się ze śmiercią Tatiany. W procesie Dymitra zeznają przekupieni lub zastraszeni przez hrabiego świadkowie. Jednak oświadczenie Borysa pogrąża Andrieja, który zostaje zesłany na Syberię. Katierina podąża za kochankiem. Polina i Dymitr biorą ślub. Szczęśliwi małżonkowie dostają od Katieriny list z prośbą o przyjazd.

Cena wolności, odcinek 18: Gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Cena wolności" będzie można zobaczyć w środę, 1 lipca 2020 roku o godzinie 20.35 na TVP1.

"Cena wolności" to nowość na antenie TVP1. Rosyjska telenowela jest emitowana od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) o godzinie 20.35 na TVP1. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl