Zamknij

Chi Chi DeVayne nie żyje. Zmarła gwiazda popularnego programu [FOTO]

21.08.2020 09:47
Chi Chi DeVayne nie żyje
fot. Instagram:@chichidevayneofficial

Chi Chi DeVayne, czyli Zavion Davenport, nie żyje. Drag queen, gwiazda "RuPaul's Drag Race", miała 34 lata. W ostatnich dniach życia prosiła fanów o modlitwę. Od lat borykała się z poważną chorobą. Znana jest przyczyna śmierci Chi Chi.

Chi Chi DeVayne nie żyje. Gwiazda "RuPaul's Drag Race"zmarła w wieku 34 lat

Chi Chi DeVayne nie żyje. W wieku 34 lat zmarła jedna z gwiazd niezwykle popularnego show "RuPaul's Drag Race", które obecnie można oglądać na Netflixie. Chi Chi, a w zasadzie Zavion Davenport, był popularnym draq queen występującym w show wspólnie z legendarnym w wielu kręgach RuPaulą. Przyczyną śmierci gwiazdy była niewydolność nerek. DeVayne od lat zmagał się ze sklerodermią, czyli twardziną układową.

W ostatnich dniach życia Chi Chi kontaktował się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, prosząc o modlitwę za jego zdrowie.

- Niedługo do was wrócę - obiecywał, niestety choroba okazała się silniejsza.

Śmierć DeVayne potwierdziła firma World of Wonder, która zajmuje się produkcją programu "RuPaul's Drag Race".

- Jesteśmy załamani, dowiedzieliśmy się, że Chi Chi DeVayne dziś odeszła. To poruszało każdą osobę, która go spotkała - czytamy.

 Piotr Szczepanik nie żyje. Wykonawca "Goniąc Kormorany" i "Kochać" miał 78 lat

Chi Chi DeVayne nie żyje. Gwiazda programu "RuPaul's Drag Race" miała 34 lata

Pamięć Chi Chi DeVayne uczcił także magazyn Replika poświęcony tematyce LGBT. Na profilu dwumiesięcznika na Facebooku pojawiło się zdjęcie gwiazdy i emocjonalny wpis.

- Z przykrością informujemy, że dzisiaj odeszła Chi Chi DeVayne, drag queen znana nam najbardziej z udziału w ósmym sezonie "RuPaul's Drag Race" i trzecim sezonie "RuPaul's Drag Race All Stars".Od 2018 borykała się z sklerodermią, w lipcu trafiła do szpitala z podejrzeniem niewydolności nerek. Udało jej się z tego wyjść, ale 4 dni temu trafiła do szpitala znowu, tym razem z zapaleniem. Zawsze będziesz w naszych sercach - czytamy.

Pod postem zaroiło się od komentarzy smutnych fanów, którzy wspominali najlepsze występy gwiazdy.