Zamknij

Chilling Adventures of Sabrina: Netflix nie będzie kontynuował popularnego serialu?

09.07.2020 09:54
Kadr z serialu "Chilling Adventures of Sabrina"
fot. Instagram/@sabrinanetflix

"Chilling Adventures of Sabrina" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Okazuje się, że serial może nie być kontynuowany. Jaki jest powód tej decyzji?

Chilling Adventures of Sabrina: Netflix nie będzie kontynuował popularnego serialu? Wiele wskazuje na to, że 4. sezon serialu o przygodach nastoletniej czarownicy Sabriny będzie tym ostatnim. Serial "Chilling Adventures of Sabrina" z założenia nie miał trwać tak długo, jednak został ciepło przyjęty przez widzów, dlatego Netflix podjął decyzję o kontynuacji. Historia ma się zakończyć na 4. sezonie. Kiedy zobaczymy finałowe odcinki?

Zobacz także: Rozłąka: Netflix zapowiada nowy serial z Hilary Swank. Kiedy premiera? 

Chilling Adventures of Sabrina: Netflix nie będzie kontynuował popularnego serialu?

"Chilling Adventures of Sabrina" zakończy się na 4. sezonie. Netflix potwierdził, że będzie to finałowa seria, składająca się z ośmiu epizodów. Przypominamy, że serial jest inny od znanego w latach 90. "Sabrina, nastoletnia czarownica". Całość jest oparta na komiksie autorstwa Archie Comics.

Co więcej, Netflix nie podał, dlaczego Sabrina nie będzie już kontynuowana. Być może twórcy uznali, że wyczerpali już wszystkie wątki. Na razie nie jest znana data premiery finałowego sezonu serialu "Chilling Adventures of Sabrina". Wiadomo jedynie, że pojawi się jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. Czego się spodziewać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Antyradio.pl