Zamknij

"Chilling Adventures of Sabrina": nastoletnia czarownica jednak powróci? Jest komentarz aktorki

05.01.2021 17:44
"Chilling Adventures of Sabrina": nastoletnia czarownica jednak powróci? Jest komentarz aktorki
fot. LIANE HENTSCHER/NETFLIX

"Chilling Adventures of Sabrina" to hit Netflixa, który zakończył się na 4. sezonie. Fani liczą jednak, że ich ulubiona czarownica powróci. Jakie są na to szanse? Kiernan Shipka skomentowała tę kwestię.

Nasza przygoda z "Chilling Adventures of Sabrina" dobiegła końca. Jednak, czy na pewno? Fani Sabriny wciąż liczą na wielki powrót, a odtwórczyni głównej roli właśnie podsyciła ich nadzieje. Czy "Chilling Adventures of Sabrina" doczeka się 5. sezonu?

"Chilling Adventures of Sabrina" jednak powróci?

Netflix, z nieznanych dotąd powodów, podjął decyzję o skasowaniu "Chilling Adventures of Sabrina" i serial zakończył się wraz z 4. sezonem. Główna bohaterka poświęciła się dla dobra ogółu i wylądowała w zaświatach u boku ukochanergo. Śmierć Sabriny może wskazywać na definitywny koniec jej historii, jednak Kiernan Shipka jest innego zdania.

Zobacz także

Odtwórczyni roli nastoletniej czarownicy przyznała, że finał ją zaskoczył i liczy na to, że Sabrina jednak powróci. W rozmowie z serwisem Entertainment Tonight przyznała:

Ta postać nie należy wyłącznie do mnie. Należy do fanów i do widzów, a jeśli ludzie chcą traktować to jak finał z myślą o jej słodkim życiu po życiu z Nickiem, to świetnie. Ja twierdzę, że jest dość sprytna i mogłaby wrócić do Greendale, gdyby zechciała. I myślę, że tylko dlatego, że tak bardzo ją kocham, tak właśnie chcę na to patrzeć. Mam też nadzieję, że ludzie nie patrzą na to, jak na koniec Sabriny, tylko kolejny rozdział jej szalonego życia. W świecie Sabriny wszystko jest możliwe. Tak to postrzegam. Mam nadzieję, że wróci.

Kiernan Shipka dla Entertainment Tonight

Jednak, jak Sabrina miałaby powrócić, skoro serial "Chilling Adventures of Sabrina" został skasowany? Owszem, po sieci krążą pogłoski o rzekomym przejęciu serii przez HBO. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone. Kiernan Shipka wskazuje jednak inne wyjście, które sprowadza się do jednego słowa: Riverdale. Oba seriale znajdują się w tym samym uniwersum, a panna Spellman już raz odwiedziła rodzinne strony Archiego. Czemu więc nie miałaby zrobić tego ponownie?

Spójrzcie na to tak, zawsze możemy przenieść się do "Riverdale". Trzymam się nadziei, że [Sabrina] po prostu wyskoczy i krzyknie: "Cholera! Wylądowałam w złym hrabstwie!", a potem zostanie tam niejako uwięziona. To byłoby fajne. 

Kiernan Shipka dla Entertainment Tonight

Czy marzenie aktorki się spełni i Sabrina Spellman zawita w "Riverdale"? Przekonamy się w przyszłości. Wszystkie odcinki "Chilling Adventures of Sabrina" i "Riverdale" znajdziecie w bibliotece Netflixa.

Zobacz także