Zamknij

"Chilling Adventures of Sabrina": nowe ciotki Sabriny w kolejnej zapowiedzi 4. sezonu! [WIDEO]

11.12.2020 18:04
Chilling Adventures of Sabrina - nowe ciotki Sabriny w kolejnej zapowiedzi 4 sezonu
fot. DIYAH PERA/NETFLIX

"Chilling Adventures of Sabrina" już wkrótce powróci z finałowymi odcinkami. W nowej zapowiedzi poznajemy "nowe" ciotki Sabriny. Zobaczcie sami.

"Chilling Adventures of Sabrina" zakończy się z prawdziwym przytupem? Na to wskazują zapowiedzi opublikowane przez Netflix. W oficjalnym zwiastunie 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" twórcy obiecali nam piekielnie ostrą jazdę, a najnowszy klip może was lekko... skonfundować. O co chodzi z "nowymi" ciotkami Sabriny?

"Chilling Adventures of Sabrina" - nowe ciotki Sabriny w kolejnej zapowiedzi 4. sezonu

W 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" nie zabraknie dziwacznych zwrotów akcji i ciekawych rozwiązań fabularnych. Wiemy, że nastoletnia czarownica zmierzy się z niespotykanym dotąd zagrożeniem. Co więcej, przyjdzie nam śledzić losy dwóch wcieleń Sabriny, dzięki czemu rozbudowany zostanie wątek Piekła. Twórca serialu (Roberto Aguirre-Sacasa) zapowiedział, że 4. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" przypominać będzie... "The Crown". Przygotujcie się zatem na pałacowe intrygi z udziałem Madam Satan i Lucyfera!

Zobacz także

Nowa zapowiedź przedstawia jednak coś jeszcze innego. Wygląda na to, że Sabrina wyląduje w... alternatywnej rzeczywistości, gdzie jej życie jest serialem. Nowe "ciotki" to po prostu aktorki, a Faustus Blackwood jest reżyserem. Co to w rzeczywistości oznacza? Tego dowiemy się w 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina"!

"Chilling Adventures of Sabrina" 4. sezon - kiedy premiera?

Premiera 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" odbędzie się 31 grudnia 2020 roku na platformie Netflix. W rolach głównych powrócą Kiernan Shipka, Gavin Leatherwood, Miranda Otto, Lucy Davis, Chance Perdomo i Ross Lynch.

Zobacz także