Zamknij

Chilling Adventures of Sabrina: powstała petycja o przedłużenie serialu

15.07.2020 13:46
Sabrina
fot. Instagram/@sabrinanetflix

"Chilling Adventures of Sabrina" to hit Netflixa. Mimo dużej popularności, twórcy serialu poinformowali, że zakończy się on na 4. sezonie. Powstała petycja fanów z prośbą o przedłużenie produkcji.

Chilling Adventures of Sabrina: powstała petycja o przedłużenie serialu. To nie pierwszy raz, gdy fani jakieś produkcji sprzeciwiają się Netflixowi. Duże zamieszanie wywołała kasacja serialu "Ania, nie Anna", który przestał być kontynuowany po drugim sezonie. Szeroko komentowane było także zaniechanie prac nad kolejnym sezonem "Mesjasza". Tym razem dowiedzieliśmy się, że Netflix nie zamierza kontynuować serialu o przygodach nastoletniej czarownicy Sabriny.

Zobacz także: Netflix pozbywa się kolejnych tytułów. Co zniknie z platformy? [LISTA] 

Chilling Adventures of Sabrina: powstała petycja o przedłużenie serialu

Twórcy serialu "Chilling Adventures of Sabrina" od początku zakładali, że nie jest to serial na wiele sezonów. Jego popularność wpłynęła na ich zdanie. Do tej pory ukazały się trzy sezony serialu, a jeszcze w tym roku ma się pojawić finałowa, czwarta seria. Okazuje się, że fani nastoletniej czarownicy są tym faktem niepocieszeni, bo liczyli na to, że serial doczeka się kontynuacji.

Internauci postanowili ratować produkcję i stworzyli petycję, by wpłynąć na zdanie twórców. Co ciekawe, podpisało ją już ponad 120 tysięcy osób (stan na 15 lipca 2020).

Na razie Netflix nie odnosi się do protestów. Nie podano także dokładnej daty premiery 4. sezonu serialu "Chilling Adventures of Sabrina".

Zobacz także: The Crown: Netflix jednak wyprodukuje 6. sezon serialu? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Spidersweb.pl