Zamknij

"Chilling Adventures of Sabrina": są nowe zdjęcia promujące 4. sezon. Kiedy premiera?

07.12.2020 14:09
"Chilling Adventures of Sabrina": są nowe zdjęcia promujące 4. sezon. Kiedy premiera?
fot. materiały prasowe Netflix

"Chilling Adventures of Sabrina" już wkrótce powróci z 4. sezonem. Tymczasem otrzymaliśmy porcję zdjęć z nadchodzących odcinków. Co przedstawiają? Z czym zmierzy się Sabrina w swojej finałowej serii?

"Chilling Adventures of Sabrina" to popularny serial Netflixa, który już wkrótce dobiegnie końca. Premiera 4. sezonu zbliża się wielkimi krokami, a twórcy podkręcają atmosferę oczekiwania publikując nowe zdjęcia promocyjne.

"Chilling Adventures of Sabrina" - nowe zdjęcia promujące 4. sezon

W 4. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" zobaczymy dwa oblicza panny Spellman - Sabrinę oraz jej sobowtóra rządzącego Piekłem. Nastolatki będą musiały połączyć siły, by stawić czoła niespotykanemu dotąd zagrożeniu. Czy uda im się ocalić Greendale? Tego dowiemy się z finałowych odcinków "Chilling Adventures of Sabrina". Tymczasem przyjrzyjmy się zdjęciom promującym 4. sezon, które prezentują się następująco:

 Zobacz także:  "Chilling Adventures of Sabrina" - zwiastun 4. sezonu obiecuje piekielnie ostrą jazdę [WIDEO] 

"Chilling Adventures of Sabrina" 4. sezon - kiedy premiera?

Premiera 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" odbędzie się 31 grudnia 2020 roku na platformie Netflix. W rolach głównych powrócą Kiernan Shipka, Gavin Leatherwood, Miranda Otto, Lucy Davis, Chance Perdomo oraz Ross Lynch.

Zobacz także