Zamknij

Chip i Dale w nowej odsłonie! Zobacz czołówkę nadchodzącej animacji Disney+ [WIDEO]

17.06.2021 09:35
Chip N' Dale Film - kadr z filmu Disneya
fot. AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

Serial "Chip 'n Dale: Park Life" to nowa animacja z pręgowcami Disneya. Już niedługo zadebiutuje na Disney+. W sieci pojawiła się czołówka produkcji, która pokazuje, jak zmienili się słynni bohaterowie. 

Twórcy serialu "Chip 'n Dale: Park Life" postanowili podzielić się openingiem do nowych przygód dwóch pręgowców Disneya. Czołówka nie tylko pozwala na zobaczenie głównych bohaterów w akcji, ale również poznanie atmosfery nadchodzącej kreskówki.

"Chip 'n Dale: Park Life" - bohaterowie powracają w nowej odsłonie

Chip i Dale zadebiutowali w roku 1943 w filmie animowanym "Private Pluto". W ciągu kolejnych dekad pojawiali się w rozmaitych rolach, pełniąc bardzo różne funkcje. Wygląda na to, że najnowszy serial z ich udziałem w pewien sposób powróci do korzeni.

"Chip 'n Dale: Park Life" będzie antologią krótkometrażowych przygód dwóch tytułowych zwierzaków. W każdym odcinku Chip i Dale będą mieli inne przygody, a na ich drodze pojawią się rozmaite postacie - od całkiem nowych, po te które już dobrze znamy. Sugeruje to czołówka produkcji, która trafiła na oficjalny kanał na YouTube serwisu Disney+.

Jak widać, kreska znacznie się różni od klasycznego ukazywania słynnych pręgowców. Humor prawdopodobnie też będzie trochę inny niż w dotychczasowych produkcjach z Chipem i Dale'em w rolach głównych. Powrót do oryginalnych przygód zwierzaków widać jednak w takich elementach "Chip 'n Dale: Park Life" jak krótkometrażowa forma, bardziej animalistyczne ukazanie protagonistów oraz interakcje z takimi postaciami jak Pluto. W serialu pręgowce ponownie będą nieme, co jest również cechą charakterystyczną pierwotnych występów tego duetu.

Oto jak prezentuje się oficjalny opis nadchodzącej animacji.

Każdy odcinek, składający się z trzech siedmiominutowych historii, opowiada o dwóch małych rozrabiakach - Chipie i Dale'u, którzy próbują wieść życie w wielkim miejskim parku, jednocześnie przeżywając niesamowite przygody. Nerwowy, wciąż martwiący się Chip i wyluzowany marzyciel Dale tworzą idealnie dziwną parę: są najlepszymi kumplami, ale czasami doprowadzają się również do szału. W ich nieustannej pogoni za żołędziami dołączą Pluto, Butch i inne kultowe postacie Disneya, które będą miały do czynienia z dwoma łobuzami.

Oprócz typowo kreskówkowych absurdalnych sytuacji nie zabraknie też podnoszących na duchu morałów. Nowa produkcja będzie więc łączyć klasyczne przygody Chipa i Dale'a z nowoczesnym sposobem opowiadania historii. Za "Chip 'n Dale: Park Life" odpowiada studio Xilam Animation. Producentem wykonawczym serialu jest Marc du Pontavice, a za reżyserię odpowiada Jean Cayrol. Muzykę skomponował Vincent Artaud.

"Chip 'n Dale: Park Life" - kiedy premiera?

Pierwszy sezon kreskówki będzie składał się z 12 odcinków debiutujących co tydzień. Pierwszy trafi na Disney+ już 28 lipca 2021 roku. "Chip 'n Dale: Park Life" to nie jedyna produkcja Disneya z pręgowcami w roli głównej. Niedawno padł pierwszy klaps na planie aktorskiej wersji "Brygady RR", która pojawi się w serwisie Disney+ wiosną 2022 roku. Platforma streamingowa jest nadal niedostępna w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Disney+/YouTube