Zamknij

"Chirurdzy" powrócą z 18. sezonem! Stacja ABC zamówiła nowe odcinki popularnego serialu

11.05.2021 12:58
"Chirurdzy" powrócą z 18. sezonem! Stacja ABC zamówiła nowe odcinki popularnego serialu
fot. ABC/Courtesy Everett Collection/ East News

"Chirurdzy" nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Ellen Pompeo powróci w 18. sezonie serialu medycznego. Stacja ABC potwierdziła również los "Jednostki 19".

"Chirurdzy" to swojego rodzaju fenomen. Medyczny tasiemiec, który doczekał się już 17 sezonów i wielu absurdalnych zwrotów akcji, wciąż utrzymuje się przy życiu prezentując świetne wyniki oglądalności. Nic zatem dziwnego, że stacja ABC podjęła decyzję o zrealizowaniu kolejnego, 18. już, sezonu

"Chirurdzy" z zamówieniem na 18. sezon

Gdy w ubiegłym roku Ellen Pompeo, czyli serialowa Meredith Grey, przyznała, że 17. sezon "Grey's Anatomy" może być już ostatnim, a jej umowa kończy się w 2021 roku, fani zadrżeli z przerażenia. Tyle wspólnie spędzonych lat musi w końcu wywoływać silną więź z ekranowymi bohaterami. Przybywamy zatem z dobrymi wieściami - "Chirurdzy" powrócą z 18. sezonem, a kontrakt Ellen Pompeo został przedłużony.

Stacja ABC poinformowała również, że spin-off serialu też powróci z kolejnymi odcinkami. "Jednostka 19" doczeka się zatem 5. sezonu, a nowe odcinki zobaczymy już jesienią tego roku. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/TVLine.com